Movies
Ratings
26
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Let's Be CopsRated ★ 2.5
The InterviewRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 2.5