Movies
Ratings
14
My Oxford YearRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0