Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
9-1-1 Season 8Rated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5