Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0