Movies
Ratings
85
You're NextRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 5.0
BorderRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
The Hating GameRated ★ 2.5
Uptown GirlsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0