Series
Ratings
19
Empress KiRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0