Movies
Ratings
337
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0