Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
You Raise Me UpRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5