Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0