Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Beyond Infinity: Buzz and the Journey to LightyearRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 1.0
The Emoji MovieRated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.5