Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 1.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.0