Series
Ratings
19
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.5- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.0
- Slayers ExcellentRated ★ 3.0
Read or Die OVARated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Knight RiderRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock HoundRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
The CompanyRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0