Series
Ratings
50
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5