Movies
Ratings
155
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 0.5
Tune in for LoveRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0