Titles you rated
Petty RomanceRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0