Titles you rated
White House DownRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.5
ClickRated ★ 5.0