Movies
Ratings
313
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
A Gift from BobRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5