Titles you rated
The GuestRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
One Piece Season 3: Enter Chopper at the Winter IslandRated ★ 5.0