Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0