Titles you rated
BuriedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The WaveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0