Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5