Movies
Ratings
279
AlliedRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 4.5