Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
BondingRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0