Titles you rated
She's Out of My LeagueRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0