Movies
Ratings
454
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5