Movies
Ratings
455
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5