Titles you rated
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0