Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0