Titles you rated
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 4.0
Funny GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0