Movies
Ratings
291
SinkholeRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
...ingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0