Titles you rated
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
The Longest YardRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0