Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 0.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Elite SquadRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 4.0