Movies
Ratings
263
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0