Movies
Ratings
30
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0