Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0