Movies
Ratings
35
ShrekRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5