Movies
Ratings
326
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 2.0
Hi StrangerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5