Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 0.5
The Magic School BusRated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 0.5
Win: Who is NextRated ★ 2.5
Dancing 9Rated ★ 3.5
Good GirlRated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Queendom 2Rated ★ 2.0
QueendomRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Nineteen to TwentyRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5