Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
LooperRated ★ 1.5