Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5