Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0