Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5