Movies
Ratings
49
ArahanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0