Titles you rated
DuelistRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5