Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The 33Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0