Movies
Ratings
82
Little ForestRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.5
The Sword with No NameRated ★ 1.0
MissingRated ★ 0.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Gifted HandsRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5