Titles you rated
RevenantRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
ModuloveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0