Movies
Ratings
174
VeteranRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5