Movies
Ratings
59
SpyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5