Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 1.0
RioRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.5
BraveRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0